Menu Zavřeno

PROFIL MOTORKÁŘE • FOTOGALERIE • SPOJENÍ PŘÁTEL • ZPRÁVY/CHAT • TIPY NA VÝLETY • A DALŠÍ…

MOTOSPOLU je aplikace a samostatná komunitní platforma pro motorkáře, kteří se jedou projet sami, společně s partou, chtějí se podělit o své zkušenosti, zážitky, informovat motorkáře, nebo čerpat tipy na výlety apod.

MOTOSPOLU je zaměřeno pro jednotlivce i skupinky,  individualisty i sportovní kluby, pořadatele akcí pro motorkáře, veterány, pořadatele motosrazů…aj.

MOTOSPOLU je určeno pro motorkáře od 15 – 99 let, kteří aktivně jezdí na motocyklu od 50ccm, přes 600cm až po 1800ccm.

Členem na MOTOSPOLU se může stát každý motorkář starší 15ti let, který jezdí na motocyklu.

Máš sportovní motocykl, Nakedbike, Cestovní motocykl, cestovní enduro, Chopper & Cruiser, Enduro, Motocross, Supermoto, Café Racer, Scrambler, nebo třeba  Pionýra?...Vítej mezi námi. Aktivuj si profil motorkáře a vlož Foto svého motocyklu. 

Zaregistruj se ZDARMA a ukaž nám na svém profilu tvého krasavce.  A třeba se hned  přidej ke skupině, která právě jede na stejných motorkách.

NEZÁLEŽÍ NA ČEM JEZDÍŠ, ALE ŽE TĚ TO BAVÍ.

PŘEČTĚTE SI HLAVNÍ VÝHODY MOTOSPOLU  >>ZDE<<

NAŠE PRAVIDLA

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát každý, kdo bude dodržovat podmínky sítě MOTOSPOLU:

Pravidla a podmínky členství v MOTOSPOLU:

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát osoba starší 15 let, která jezdí na motocyklu a chce se sdružovat s jinými členy, či prezentovat sebe, svůj motocykl, své zkušenosti s motocykly. Členství je bezplatné.

Podmínkou je slušné chování, žádná propagace násilí, rasová ani jiná diskriminace osob, nebo skupin, náboženství, ani jiné útoky na členy sociální sítě MOTOSPOLU. Zakazuje se jakákoliv propagace výrobků a služeb, není-li předem dohodnuta s provozovatelem či správcem sociální sítě MOTOSPOLU.
Zároveň není povoleno záměrně zatěžovat server jinými, než fotografiemi, texty a soubory s členem, členy či jeho motocyklu, výletu s motocyklem, tipy na výlety apod.

Zrušení účtu člena na základě porušení, či jen podezření z porušení některé z podmínek smí správce automaticky a bez udání důvodu.

V případě opakovaných porušení může být zablokována IP adresa, případně při vážných porušeních bude řešeno jinými prostředky a institucemi.

Sociální síť MOTOSPOLU byla vytvořena, aby měli motorkáři svůj vlastní komunitní portál, kde se mohou navzájem seznamovat, cestovat, vyměňovat zkušenosti a prezentovat své radosti a úspěchy.

Přejeme vám příjemné chvíle a spoustu přátel na MOTOSPOLU.
Platné od 21.3.2022

Zaregistruj se ještě dnes….ZDE <<<

PŘEČTĚTE SI HLAVNÍ VÝHODY MOTOSPOLU  >>ZDE<<