Menu Zavřeno

PROFIL MOTORKÁŘE • FOTOGALERIE • SPOJENÍ PŘÁTEL • ZPRÁVY/CHAT • TIPY NA VÝLETY • A DALŠÍ…

První česká sociální síť na bází dnešních sociálních sítí.  MOTOSPOLU je samostatná platforma pro motorkáře, kteří chtějí najít nové přátele na vyjížďku, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti, prezentovat se na svém profilu motorkáře, informovat, nebo čerpat tipy na výlety apod.

MOTOSPOLU je zaměřeno převážně na cestování jednotlivců či skupinek přátel v jednotlivých krajích ČR, doplnění samotnými členy či inspirací na výlety ve skupině VÝLETY v jednotlivých krajích v ČR a informování samotnými členy či hledání motosrazů ve skupině MOTOSRAZY. 

Sociální síť pro motorkáře ZDARMA A BEZ REKLAM.

Členem na MOTOSPOLU se může stát každý motorkář starší 15ti let, který jezdí na motocyklu.

Máš choppera, naháče, crossku, čtyřkolku, veterána, cesťáka, pionýra nebo skútr?  Vítej mezi námi…

Zaregistruj se ZDARMA a ukaž nám na svém profilu tvého krasavce či krasavici.  A třeba se hned  přidej ke skupině, která právě jede na stejných motorkách.

NEZÁLEŽÍ NA ČEM JEZDÍŠ. 

AKTUÁLNĚ (ze dne 14.6.2021) – PŘIPRAVUJEME SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY. Pozvěte všechny své známé motorkáře do MOTOSPOLU ve všech krajích ČR. Připravujeme soutěž o skvělé ceny.

Čím dříve a více nás zde bude, tím zajímavější ceny připravíme!

PŘEČTĚTE SI HLAVNÍ VÝHODY MOTOSPOLU  >>ZDE<<

NAŠE PRAVIDLA

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát každý, kdo bude dodržovat podmínky sítě MOTOSPOLU:

Pravidla a podmínky členství v MOTOSPOLU:

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát osoba starší 15 let, která jezdí na motocyklu a chce se sdružovat s jinými členy, či prezentovat sebe, svůj motocykl, své zkušenosti s motocykly. Členství je bezplatné.

Podmínkou je slušné chování, žádná propagace násilí, rasová ani jiná diskriminace osob, nebo skupin, náboženství, ani jiné útoky na členy sociální sítě MOTOSPOLU. Zakazuje se jakákoliv propagace výrobků a služeb, není-li předem dohodnuta s provozovatelem či správcem sociální sítě MOTOSPOLU.
Zároveň není povoleno záměrně zatěžovat server jinými, než fotografiemi, texty a soubory s členem, členy či jeho motocyklu, výletu s motocyklem, tipy na výlety apod.

Zrušení účtu člena na základě porušení, či jen podezření z porušení některé z podmínek smí správce automaticky a bez udání důvodu.

V případě opakovaných porušení může být zablokována IP adresa, případně při vážných porušeních bude řešeno jinými prostředky a institucemi.

Sociální síť MOTOSPOLU byla vytvořena, aby měli motorkáři svůj vlastní komunitní portál, kde se mohou navzájem seznamovat, cestovat, vyměňovat zkušenosti a prezentovat své radosti a úspěchy.

Přejeme vám příjemné chvíle a spoustu přátel na MOTOSPOLU.
Platné od 12.6.2021

Zaregistruj se ještě dnes….ZDE <<<

JAK VZNIKL MOTOSPOLU?  Provozovatel sociální sítě MOTOSPOLU, společnost MOTOSCOOT a.s., není na české scéně žádným nováčkem. Již více než 30 let se pohybuje v oblasti motocyklů (prodej, servis, japonská aukce, přestavby, vývoj..). Při příležitosti výročí 30 let založení firmy, zrealizovala pro příznivce motocyklů tuto bezplatnou komunitní sociální síť, kterou plánuje dále rozvíjet, aby se stala zajímavým společníkem a pomocníkem na cestách.

PŘEČTĚTE SI HLAVNÍ VÝHODY MOTOSPOLU  >>ZDE<<