Menu Zavřeno

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát každý, kdo bude dodržovat podmínky sítě MOTOSPOLU:

Pravidla a podmínky členství v MOTOSPOLU:

Členem sociální sítě MOTOSPOLU se může stát osoba starší 15 let, která jezdí na motocyklu a chce se sdružovat s jinými členy, či prezentovat sebe, svůj motocykl, své zkušenosti s motocykly. Členství je bezplatné.

Podmínkou je slušné chování, žádná propagace násilí, rasová ani jiná diskriminace osob, nebo skupin, náboženství, ani jiné útoky na členy sociální sítě MOTOSPOLU. Zakazuje se jakákoliv propagace výrobků a služeb, není-li předem dohodnuta s provozovatelem či správcem sociální sítě MOTOSPOLU.
Zároveň není povoleno záměrně zatěžovat server jinými, než fotografiemi, texty a soubory s členem, členy či jeho motocyklu, výletu s motocyklem, tipy na výlety apod.

Zrušení účtu člena na základě porušení, či jen podezření z porušení některé z podmínek smí správce automaticky a bez udání důvodu.

V případě opakovaných porušení může být zablokována IP adresa, případně při vážných porušeních bude řešeno jinými prostředky a institucemi.

Sociální síť MOTOSPOLU byla vytvořena, aby měli motorkáři svůj vlastní komunitní portál, kde se mohou navzájem seznamovat, cestovat, vyměňovat zkušenosti a prezentovat své radosti a úspěchy.

Přejeme vám příjemné chvíle a spoustu přátel na MOTOSPOLU.
Platné od 12.6.2021